Summer Forever II

Lato już za nami, ale wspomnienia zostaną jeszcze na długo, a nawet na zawsze. Jak zwykle, jadąc na wakacje, zabraliśmy ze sobą dwa analogowe aparaty- Nikon FM2 oraz Olympusa AF-1.

Tym razem wyjazd był wyjątkowy, ponieważ była to również nasza podróż poślubna!

Minorka to mała wyspa na Morzu Śródziemnym, należąca do archipelagu Balearów. Słynie z pięknych, dziewiczych plaż, słabo rozwiniętej turystyki, świetnego ginu- produkowanego na wyspie od XVIII wieku oraz wyjątkowych skórzanych sandałków – abereas.

My naszą podróż zaczęliśmy od relaksu na plaży i nad basenem. Następnie wypożyczyliśmy skuter, żeby zobaczyć piękne, dzikie plaże oraz zajechać do ślicznych miasteczek po dwóch stronach wyspy- Mahón oraz Ciutadelli. Skuter dał nam niezależność i pozwolił dotrzeć do miejsc, które nie były tak turystyczne jak te polecane przez wszystkie przewodniki.

Pogoda na Minorce to raj dla zmarzluchów- 300 dni w roku słonecznych, woda w morzu, w trakcie ciepłych miesięcy, sięga 26 stopni Celsjusza! Jednocześnie nie ma ukropów, nie do wytrzymania, dlatego można tam naprawdę odpocząć.

Na wakacje zabraliśmy ze sobą, jak zwykle, różne nasze produkty. Nasz koniakowy plecak TAMON, który świetnie sprawdził się na wycieczkach na skuterze i po mieście. Torbę ISLĘ, w kolorze gorzkiej czekolady, ponieważ jest pojemna, ale też można ją nosić zarówno w ręku jak i przez ramię. Oprócz tego, kilka etui na okulary – przeciwsłoneczne i korekcyjne, parę portfeli, które już dobrze znacie- RIBADEO, IRUN oraz portmonetkę MUTRIKU oraz różne kosmetyczki. Z nowości wzięliśmy ze sobą- torebki LUARCA, kosmetyczki MIRAZ i saszetki SEBRAYO w nowych kolorach: lila oraz koralowym. Pięknie wpisały się w klimat wyspy swoimi żywymi i soczystymi kolorami. Nowości stopniowo będą napływać do naszego sklepu – na razie dostępne są LUARCI lila oraz koralowe. Możecie znaleźć je w zakładce NOWOŚCI.